Misyon & Vizyon

Misyon

LENTA Bilişim Teknolojileri, müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişim ve gelişim gerekliliklerini benimseyip, güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmak, kaynaklarını riske sokmadan yeni yatırımlar yaparak her yıl büyüyen bir güvenlik şirketi olmayı hedeflemektedir.

Hizmet ve kalite anlayışında sınır tanımamayı kendine ilke edinen LENTA Bilişim Teknolojileri, Güvenlik sektörünün çözüm odaklı ürün sunan lider firmaları arasında yer almaktadır.

Doğru, kaliteli, yenilikçi ve güvenilir çözüm bulmayı kendine misyon edinmiş olan LENTA Bilişim Teknolojileri, entegre ettiği sistemleri ve artan bir kalite anlayışı ile teknik destek sağlamaktadır.

Vizyon

LENTA Bilişim Teknolojileri, bir yandan müşterileri tarafından arzulanan hizmetleri en üst standartlarda sağlarken, diğer yandan da çevre, iş güvenliği ve toplum duyarlılığı içinde tüm faaliyetlerini yürüten, Ege bölgesinin en büyük özel güvenlik firması olma amacını güden, yenilikçi ve vatanperver bir kuruluştur.

Sunduğu elektronik sistemlerle her büyüklükteki kurumun güvenlik verimliliğini arttıracak, performansını doğru ölçecek ve bunun sürekliliğini sağlayacak kapasitede çözümler sunan LENTA Bilişim ve Teknolojileri müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek projelere uygun ürün ve hizmeti sağlayarak güvenlik sektöründe öncü kimlikle önemli bir konuma sahip olmayı kendine vizyon edinmiştir.