HAKKIMIZDA

Kurumsal

LENTA BİLİŞİMTEKNOLOJİLERİ  2006 yılında Kobi, Ev ve Kurumların Teknoloji alanındaki ihtiyaçlarına çözümler oluşturmak üzere kurulmuştur. Yılların verdiği tecrübelerimiz ile kısa sürede sektöründe aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan firmalar arasında kendine yer edinmiştir. Geniş bir yelpazede sunmuş olduğu çözümleriyle, müşterilerinin sorunlarına efektif çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Kurumsal alanda bir çok firmaya alt yapı ve teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri de vermektedir. Marka bağımsız, anahtar teslimi teknoloji çözümleri sunan firmamız farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

Ana üretici ve ürün geliştirici firmalar ile yakın ilişki içinde olmaya özen göstererek, yakın ve orta vadedeki teknolojik gelişmeleri de sürekli takip ediyoruz. Böylece bu bilgiler ışığında siz müşterilerimize yeni öneriler getirebilmekte ve projelerinizde daha iyi hizmet verebilecek desteği sağlıyoruz.

Kurulduğu ilk günlerden bu yana her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet portföyünü geliştirmiş ve genişletmiştir. LENTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ‘ni seçen kurum, kişi veya organizasyonların kendisinden duyduğu memnuyetle güç kazanmış, kazandığı gücünü genç ve dinamik ekibiyle daha verimli, kaliteli, beklentilere odaklanan çözüm önerileri geliştirmeye harcamış ve harcamaya devam edecektir.

Bugün ise geldiği noktada sektöründe ciddi projelerin altına imzasını atarak geleceğe daha umutla bakan bir firma olmuştur.